שיטות לכיבוס אמצעי מימון למפגשי סקס- זיונים בתשלום

שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  12>
כותב
  שיתוף נושא שיתוף נושא  נושא חיפוש נושא חיפוש  אפשרויות נושא אפשרויות נושא
ראול צפה בגלילה למטה
פורום סקס אדיר משתמש פעיל

הצטרף / הצטרפה: 11/-07-/2010
מצב מחובר: לא מחובר
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ראול ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו נושא: שיטות לכיבוס אמצעי מימון למפגשי סקס- זיונים בתשלום
    פורסם: 07/-08-/2010 בשעה 11:28
חברה, יש לי בעיה ,שאני מעריך שמשותפת לעוד משתתפים בפורום.
בימינו כשמרבית הרכישות נעשות באמצעות כרטיס אשראי ,כל משיכת מזומנים בחשבון המשותף עם בת הזוג ובוודאי אם היא נעשית בתדירות גבוה ,חשופה לבקרה וחשדנות....
כדי ל"הכשיר" מזומנים למפגשים עם הנערות אני נאלץ להמציא רעיונות מקוריים,כגון: בארוחה במסעדה עם חברים להתנדב לשלם עבור כולם באשראי ואח"כ לקבל מהם החזר במזומן וכד'....
בקיצור ידידיי אני פונה לתחכום / ניסיון שלכם ומבקש לקבל עצות על דרכים מקוריות לכיבוס אמצעי המימון למפגשים .

תודה מראש,
ראול
בחזרה למעלה
Shrek צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 23/-02-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Shrek ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-08-/2010 בשעה 19:01
החיים שלי טובים...
את כל הכספים אני מנהל...
אישתי יש לה כרטיס והיא מגהצת מתי שהיא צריכה...
:)

בחזרה למעלה
החשקן הנשקן צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 21/-11-/2008
מיקום/איזור: Israel
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט החשקן הנשקן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-08-/2010 בשעה 21:59
במקור פורסם על ידי Shrek

החיים שלי טובים...
את כל הכספים אני מנהל...
אישתי יש לה כרטיס והיא מגהצת מתי שהיא צריכה...

הוא לא ביקש שתתרברב כמה טוב לך הבחור ביקש עזרה וצריך לחשוב על רעיונות שיכולים לעזור לעוד חברים.

צריך לחשוב גם על זה.
M
בחזרה למעלה
אחים שלו גברים צפה בגלילה למטה
מדווח סקס פעיל על דרך המלך

הצטרף / הצטרפה: 13/-04-/2008
מיקום/איזור: Anguilla
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 07/-08-/2010 בשעה 22:13
כל מי שראה את שרק 4 יודע את האמת Ouch
בחזרה למעלה
mayer צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 23/-12-/2009
מיקום/איזור: ישראל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט mayer ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-08-/2010 בשעה 01:33
פתח חשבון בנק רק שלך קריצה(ושזוגתך לא תדע חס וחליליה) תתחיל להפקיד כל מזומן פנוי שידך מסגת,
ועם הזמן תצבור לך "קופה קטנה" לשימוש אישיTongue
זו דרכי וזה מצליח.חיוך

בחזרה למעלה
אחים שלו גברים צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 13/-04-/2008
מיקום/איזור: Anguilla
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אחים שלו גברים ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-08-/2010 בשעה 08:58
חשבון בנק אישי יכול לשמש הוכחה נגדך במשפט גירושים.

בחזרה למעלה
אוסקר ווילד צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 30/-10-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אוסקר ווילד ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-08-/2010 בשעה 09:31
חשבון בנק "סודי" יכול לעבוד כל עוד לא נתפסת, אבל אין קל מזה לעלות על עקבותיך במקרה שדברים
מסתבכים כפי שציין אחינו אשל"ג.
בסניפי שופרסל קיימת אפשרות למשיכה של עד 500 ש"ח במידה ואתה עורך את קניותיך במקום, זוהי אפשרות
מצויינת אם המשיכה מוסווית בין שאר הקניות - כדאי לבדוק.

בגמילה
בחזרה למעלה
אפרודיזאק צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 10/-08-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אפרודיזאק ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-08-/2010 בשעה 09:58
כנס לילו !!!
השתמש בשירות הכספומן, זה מופיע כרכישה רגילה בילו....
נניח שכל בוקר אתה עוצר לקפה ומאפה או משהו... לאט לאט זה מצטבר.

הוצאת כסף לצורכי הימורים לוטו/טוטו ... שם צריך לשלם במזומן ואשתך לא ממש תצפה שתזכה....

שיטת ריקון החברים - קבע משחק פוקר עם חברים תרוויח 1000 ש"ח תדווח לבוס רווחים של 150 ש"ח (קנה לה בהם מתנה - וואי היא בטירוף כבר.....יאללה נעליים .....) ואת השאר שמור לשעת הצורך
הכל מכל כל....
בחזרה למעלה
חר חרמני צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 04/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חר חרמני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-08-/2010 בשעה 11:12
תמיד אפשר לספר שאכלתה משהו או קניתה משהו לרכב ולנפח קצת את העלות האמיתית
שמן לאכב במקום 50 עלה לך 150 כי אתה קטנה את הכי טוב וכו
מיים לשמשות עלו לך 40 בגלל החומר אבל אתה משתמש כמוני במיים ריגלים עם מנקה רצפות כי זה קטלני
ועוד ועוד
בחזרה למעלה
ראול צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 11/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ראול ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-08-/2010 בשעה 17:18
לחברים,תודה על המאמץ והרעיונות המקוריים...
חלק מהשיטות אכן בשימוש: ריכוז של "מעשר" בקופה צדדית , "ניפוח" הוצאות שוטפות וכד'..
אוסקר ויילד ואפרודיזיאק - רעיונות מעניינים אבדוק !!!
בחזרה למעלה
Guests צפה בגלילה למטה
פורום סקס, אורח

פורום סקס, אורח
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Guests ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 08/-08-/2010 בשעה 23:13
מכיר ומזדהה, הנה עוד כמה אפשרויות שבשימוש (שלי),

לפני שהיה לי דלקן - הייתי מתדלק באשראי ומושך לשימוש הנ"ל - זה יוצא אותו הסכום.
הייתי משתדל להצמיד את זה לנסיעת-עבודה ארוכה ואז - דלק + ארוחה בחוץ - זה יוצא סביר. כמובן שצריך לראות שלא עוברים את ההוצאה ה"מותרת" ע"י "ההנהלה" לשבוע ואז זה מסתדר עם הקניות וכו'.

זה כמובן אם אין לך דלקן/רכב חברה.

נסה להצמיד את זה לנסיעת-עבודה ארוכה מחוץ לעיר ואז זה כאמור מסתדר.

העיקר הוא לנקוט באמצעי זהירות.
לא זוכר היכן בדיוק אבל התקיימו כאן לא מעט דיונים על אמצעי הזהירות הנדרשים.
אם ההנהלה תסייע ותצרף קישור לדיונים אלה - תבורך.

בהצלחה,
danc07
בחזרה למעלה
zenon7 צפה בגלילה למטה

•ק•• J

הצטרף / הצטרפה: 24/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט zenon7 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-08-/2010 בשעה 01:24
לא כל יום מרוויחים ידידי
בחזרה למעלה
חרממן צפה בגלילה למטה

פורום סקס
••

הצטרף / הצטרפה: 17/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרממן ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-08-/2010 בשעה 02:57
תספר לה שיש לך חבר קרוב שהמצב הכלכלי השפיע עליו וכל איזה חודש תוציא סכום מסויים ותגיד לה שאתה עוזר לו לעבור את התקופה..
אפשר גם לספר סיפורים כמו : הלך המצבר של הרכב (1200שח), חג מתקרב תנצל את הרגע של קניית מתנות (לפחות 1000)
ויש עוד מלא דברים.. אם יעלה לי לראש משהו יצירתי אני יעדכן..
מין זמין הכי מזמין !!
בחזרה למעלה
משה הכלי צפה בגלילה למטה
משתמש פורום סקס XEX נמצא תחת פיקוח

פורום סקס
Y • להשעייה !!! כפל זהויות בפורום !!!

הצטרף / הצטרפה: 27/-07-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט משה הכלי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-08-/2010 בשעה 13:45
לעבור לקנות בשוק.
גם הכל על בסיס מזומן וגם את מה שתחסוך לעומת הסופר ניתן לתעל למטרות טובות
בחזרה למעלה
חרמן בהתהוות צפה בגלילה למטה

פורום סקס
>

הצטרף / הצטרפה: 09/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חרמן בהתהוות ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-08-/2010 בשעה 16:53
מנורה תוציא כסף כרגיל מכספומט לפי הצורך.  אם היא תשאל, תענה לה באדישות שזה תקציב לזונות.  אין סיכוי שהיא תאמין... Clown
מונוגמיה היא חיינו, אבל לא בשבילנו.

אנו באנו ארצה... לתפוס את הזונות בה.
בחזרה למעלה
amico צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 13/-06-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט amico ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 10/-08-/2010 בשעה 17:01
נצל מצב של המרת מטח (למשל לקראת נסיעה לחו"ל) כי בדרך כלל עושים את זה במזומן ואז אתה יכול להחזיק יותר ממה שאתה מתכוון להמיר.
בחזרה למעלה
הגומר צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 05/-12-/2007
מיקום/איזור: תל אביב
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט הגומר ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-08-/2010 בשעה 07:03
תרגיל את עצמך להוציא בשגרה כסף מהכספומט מעבר לצורך האמיתי שלך
תמיד אתה יכול לומר שאתה אוכל ארוחות צהריים חפוזות בחוץ במקומות של מזומן וכו
ברגע שתרגיל אותה למינון הרצוי לך זה יהפוך לשגרה עבורה
ועבורך קופת מזומנים שמממנת את רצונותיך בקביעות
אתה יכול לאחסן את זה במגוון מקומות, במיוחד אם זה מצטבר לסכומים גדולים
אם היתה לך מאהבת היית מבין שהסיפור הזה הופך למשמעותי הרבה יותר
בחזרה למעלה
אלון123 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 19/-02-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט אלון123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 01/-09-/2010 בשעה 06:10
הכי טבעי שלידה תשלם במזומן כמה פעמים ואז זה נראה לה טבעי פשוט ועובז אצלי.הרגלתי אותה שיש לי אלפיים בארנק עכשיו זה כבר מוסווה היטב ובקלות
בחזרה למעלה
Scorpio צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 06/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Scorpio ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-01-/2011 בשעה 14:53
אשתי תפסה אותי צופה בפורנו ואמרה שאני חולה מין ושאני צריך ללכת לפסיכולוג. הסכמתי איתה ועכשיו אני הולך לטיפול פעם בשבוע ומוציא על זה 400 ש"ח למפגש צחוק זה גם מסביר את העובדה שאני לא זמין באותו הזמן חיוך גדול
בחזרה למעלה
מר-חיב צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 18/-04-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מר-חיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-01-/2011 בשעה 19:45

אם אתה מעשן , תעשן פחות ,,, בלי שהיא תבחין.

תקמבן עם חבר שיש לו עסק , שייתן לך חשבונית או קבלה , של חבר אחר כאשר לסחורה אתה תשלם פחות והקלה תהיה על סכום גדול יותר.
אם אתה עצמאי  ,אתה יודע למה אני מתכוון  (אני לא עצמאי , כך שאין לי מושג על מה אני מדבר...קריצה)
תקנה פטיש קטן , ותבקש חשבונית של משהו שקנה פטיש גדול , ואת הקבלה תראה לאישתך ,,,וההפרש חסוך לזיון  הבא

תנו לה ליגמור , ואחכ' היא תיתן לכם אורגזמה
בחזרה למעלה
סופר לה טיב צפה בגלילה למטה
חבר של כבוד בהיכל זייני ישראל

הצטרף / הצטרפה: 18/-11-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-01-/2011 בשעה 20:12
סקורפיון ידידנו,

אמרת ש : "אשתי תפסה אותי צופה בפורנו ואמרה שאני חולה מין ושאני צריך ללכת לפסיכולוג. הסכמתי איתה ועכשיו אני הולך לטיפול פעם בשבוע ומוציא על זה 400 ש"ח למפגש צחוק זה גם מסביר את העובדה שאני לא זמין באותו הזמן חיוך גדול

תוכל לראות את הטוב שבעניין, לך לנערה עובדת למפגש בעניני מין, תשקיע חלק ממנו בשיחה ובכך גם תספק את דרישתה של אשתך, גם תלבין כסף לצרכי פגישה אפילו בברכת אשתך...,

אגב, הייתי במצבך, אבל לא הסכמתי עם זוגתי שאני חולה. הסברתי שזה לגיטימי, לא מזיק לאף אחד, מראה על דחף טבעי ובריא שקיים אצלי ושעליה לראות בקיומו גם ברכה מבחינתה. וזאת מבלי להכנס לשאלה אם יש לה חלק בצורך שלי לפרוק את הדחף...

קבלת חומר למחשבה?
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-01-/2011 בשעה 20:16
מר מר חיב,

יש לפחות בעיה אחת  קטנה ברעיון שלך.

כשאתה קונה משהו קטן ומשלם מעט, ובעל העסק נותן לך חשבונית על סכום גדול יותר, הוא משלם מס כאילו עשה עסקה גדולה יותר, בעוד שבפועל לא הכניס לכיסו את הסכום הגדול. כלומר, הוא פשוט מפסיד, ומממן את השקט שלך עם אשתך ואת הזיון הבא שלך...

קבלת חומר למחשבה?
בחזרה למעלה
ערבה אנושית צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס
המצפון האנושי של הפורום [~:

הצטרף / הצטרפה: 22/-01-/2010
מיקום/איזור: ציפורן בגליל
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-01-/2011 בשעה 20:37
רבתי, הכי פשוט לא לתת שום הסברים. לגיד לאישה: את מספיק אינטליגנטית כדי להמציא הסבר בעצמה.

סופור לה טיב ידידי, אתה יודע שחצי מהזמן במפגש אני משקיע בשיחות, וזה גורם לצחוק של רוב גולשי הפורום.
השיחות עם נערות עובדות יכולות לתרום רק להן, לא ללקוח.
אני השכבתי הרבה מאוד נשים נורמוטיביות בשיחות פסיכולוגיות, ועוד לא קבלתי שקל הנחה מנערות עובדות בכול ההשקעה שלי בפסיכולוגיה

נ.ב. כתבתי הרבה פעמים שהפגישות הכי יפות עם שלי מלוינסקי היו מאוחר בלילה שהייתי חוזר אליה אחרי יום עבודה וללא סקס שהינו עושים בבוקר. אבל עם שלי דקה לא הייתי פסיכולוג. אני כ20 שנה מבוגר ממנה הרגשתי כנער שקרה לו נס להיות במיטה עם נסיכה. מעולם לא פגשתי אישה חכמה כמוהה.

נערך על ידי ערבה אנושית - 17/-01-/2011 בשעה 20:51
בחזרה למעלה
מר-חיב צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מר-חיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-01-/2011 בשעה 23:28
סופר לטיב ,,,חשבונית/קבלה של משהו אחר.....כך שאת הכסף הוא  כבר קיבל , ואתה מקבל קבלה /חשבונית עם סכום גבוהה יותר ממה ששילמת!! "כפיש"?
בחזרה למעלה
SEXHUNTER צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 13/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט SEXHUNTER ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-01-/2011 בשעה 23:47
יש שירות בבנק לאומי שניקרא - מזומן ב-SMS (צריך לבדוק אם אכן קיימת השירות בבנקים אחרים)
עיקרון השירות הינו העברת כסף דרך הסלולר ומשיכת המזומן בכספומט בלי כרטיס.

* אתה מקליד את המספר הסלולארי שלך לקבלת הודעה שהכסף יימשך.  אתה מקליד את שמך/הנימען : תעודת זהות שלך/ו/ה, תאריך הלידה , המספר הסלולארי שלך/ו/ה סכום להעברה:  400 ₪, 

נערך על ידי SEXHUNTER - 17/-01-/2011 בשעה 23:48
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-01-/2011 בשעה 10:58
במקור פורסם על ידי ערבה אנושית

רבתי, הכי פשוט לא לתת שום הסברים. לגיד לאישה: את מספיק אינטליגנטית כדי להמציא הסבר בעצמה.

סופור לה טיב ידידי, אתה יודע שחצי מהזמן במפגש אני משקיע בשיחות, וזה גורם לצחוק של רוב גולשי הפורום.
השיחות עם נערות עובדות יכולות לתרום רק להן, לא ללקוח.
אני השכבתי הרבה מאוד נשים נורמוטיביות בשיחות פסיכולוגיות, ועוד לא קבלתי שקל הנחה מנערות עובדות בכול ההשקעה שלי בפסיכולוגיה

נ.ב. כתבתי הרבה פעמים שהפגישות הכי יפות עם שלי מלוינסקי היו מאוחר בלילה שהייתי חוזר אליה אחרי יום עבודה וללא סקס שהינו עושים בבוקר. אבל עם שלי דקה לא הייתי פסיכולוג. אני כ20 שנה מבוגר ממנה הרגשתי כנער שקרה לו נס להיות במיטה עם נסיכה. מעולם לא פגשתי אישה חכמה כמוהה.

ערבה ידידי בסך הכל הצעתי לסקורפיון צורת חשיבה להתמודדות עם בעיה שנתקל בה.

לא רק אני, כולנו יודעים שאתה משקיע המון בשיחות עם הבחורות, ותרומתך הפסיכולגית להן אינה מוטלת בספק.
אכן כתבת הרבה פעמים על פגישותיך עם שלי, אבל נדמה לי, שלא שיחותיך עם הבחורות ולא יחסך לשלי, נוגעעים לנושא הבעייתי עמו מתמודד סקורפיון...
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-01-/2011 בשעה 11:35
כמובן שאתה צודק,
פשוט אני חושב אסוציאטיבית, זה בעיה קצת לאחרים שלא מחוייבים לשמוע ממני כול השרשרת של מחשבות .
ברור שאמרת בהומור שסקורפיון תדבר עם בחורות ככיסוי לשיחות עם פסיכולוג. וזה גרם לי לתגובה, במיוחד שפעם גם נאשמתי שאני מנצל מצוקתן של זונות כדי להרגיש כתומך נפשי.
אבל מה שאמרתי בהתחלה לדעתי כן תורם: לא צריך לתת ההסברים. זה רק יסבך. למדתי את זה בשנים של טעויות.

בחזרה למעלה
Scorpio צפה בגלילה למטה

הצטרף / הצטרפה: 06/-07-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Scorpio ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-01-/2011 בשעה 13:36
סופר לה טיב וערבה היקרים, לא הבנתם את כוונתי, אני לא באמת הולך לפסיכולוג, אלא לבחורות עובדות, אבל זה משמש תירוץ מצויין להוצאת הכספים והזמן. קפיש?
בחזרה למעלה
19LOLx8 צפה בגלילה למטה
משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!

משתמש שהושעה מהפורום על ידי ההנהלה !!!!
פורום סקס
השמינייה הסודית

הצטרף / הצטרפה: 11/-02-/2008
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט 19LOLx8 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-01-/2011 בשעה 13:43
במקור פורסם על ידי Scorpio

סופר לה טיב וערבה היקרים, לא הבנתם את כוונתי, אני לא באמת הולך לפסיכולוג, אלא לבחורות עובדות, אבל זה משמש תירוץ מצויין להוצאת הכספים והזמן. קפיש?

ועל זה הגשש החיוור היה אומר "פסיכובלוף"

הוא לא באמת צריך ללכת לפסיכולוג/ית הוא רק צריך להגיד שהיה אצל פסיכולוג ...

הוא לא באמת היה אצל פסיכולוגית כשהוא לא ענה לטלפון ..... הוא רק צריך להגיד שאת הכסף מסר לטיפול הנפשי בתיקון הסטייה מהנורמה של אישתו ...

יעני "סקסובלוף". Shocked

אני בטוח שכולם הבינו את כוונת המשורר עוד במקור (אותי במקור זה הצחיק אצבע למעלה)

המלאך רפאל.

8 למען 1 ו-1 למען ה-8 קבוצה סגורה של 8 פריקים אין עלינו עם כל הטריקים !
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-01-/2011 בשעה 13:46
כמובן שהבננו.
סופר לה טיב אמר בהומור שתשלב עם שיחות אז הכבר לא תצא "שקרן" בכל.
הבעיה שסיפורי כיסוי אלה מתפוצצים עם הזמן. צריך להשקיע המון מחשבה בכול פרטי הכיסוי.

אבל כמובן שאין שום בעיה נפשית באהבת פורנוגרפיה.
בחזרה למעלה
t64t4c2 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

srG

הצטרף / הצטרפה: 15/-04-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט t64t4c2 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-01-/2011 בשעה 18:28
לקופה הקטנה המוזכרת באחת מההמלצות מעלה
אני קורא ״קופת שרצים״
בחזרה למעלה
מר-חיב צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מר-חיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-01-/2011 בשעה 21:46
למה שרצים ? למה?Pinch!
"קופת זיונים"Embarrassed
בחזרה למעלה
פטישחשמלי צפה בגלילה למטה
מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל

מדווח אמין - חבר כבוד בהיכל זייני ישראל
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 16/-10-/2009
מיקום/איזור: כפר עין תות
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט פטישחשמלי ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 18/-01-/2011 בשעה 22:34
קופת הצדקה של רבי שמעון רב און
הכי טוב קופה של עודפים ושטרות קטנים בסוף נכנסים למכולת מציעיםכסף קטן ומקבלים אדומים..
בחזרה למעלה
verble צפה בגלילה למטה
מדווח סקס אמין על דרך המלך

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-04-/2008
מיקום/איזור: Lax
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט verble ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-01-/2011 בשעה 13:01
יש לי חבר בעל משכורת ממוצעת אבל חולה זונות, מוציא כל חודש באיזור ה-1,000 ש"ח על זונות. הוא תקוע עם מיצובישי ישנה, ולמרות שיש ביכולתו להחליף אותה, הוא ממשיך ליסוע עליה כיוון שכל חודש הוא  מגיע לפחות פעם אחת הביתה ואומר לאישתו "אל תשאלי, הלכה רצועת טיימינג= 1200 שקל". עניין טיפולי ותיקוני הרכב עובד לו כבר כמה שנים.
אם אתה לא נוסע על רכב חברה - זה הפיתרון האולטימטיבי (לא, לא להחזיק מיצובישי לאנסר 1991, אלא להפיל הכל על טיפולים לרכב).
בחזרה למעלה
Shrek צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Shrek ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-01-/2011 בשעה 14:45
במקור פורסם על ידי verble

יש לי חבר בעל משכורת ממוצעת אבל חולה זונות, מוציא כל חודש באיזור ה-1,000 ש"ח על זונות. הוא תקוע עם מיצובישי ישנה, ולמרות שיש ביכולתו להחליף אותה, הוא ממשיך ליסוע עליה כיוון שכל חודש הוא  מגיע לפחות פעם אחת הביתה ואומר לאישתו "אל תשאלי, הלכה רצועת טיימינג= 1200 שקל". עניין טיפולי ותיקוני הרכב עובד לו כבר כמה שנים.
אם אתה לא נוסע על רכב חברה - זה הפיתרון האולטימטיבי (לא, לא להחזיק מיצובישי לאנסר 1991, אלא להפיל הכל על טיפולים לרכב).

גאון...
אתה פשוט גאון...
מוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייה
צחוקצחוקצחוקצחוקצחוקצחוקצחוק
בחזרה למעלה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט סופר לה טיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-01-/2011 בשעה 17:02
שחס וחלילה אשתו לא תעשה לו הפתעה ותודיע לו שהחליפה לו אוטו או שהיא תחסוך בסעיפי הוצאות אחרים כי חייבים להחליף אוטו...
בחזרה למעלה
Shrek צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Shrek ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 19/-01-/2011 בשעה 17:39
תמיד אפשר להגיד יש לי קשר רגשי לאוטו...
עד שסוף כל סוף אנחנו מפתחים קשר רגשי יקחו לנו אותו? לא נראה לי...
בחזרה למעלה
verble צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט verble ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-01-/2011 בשעה 07:01

אישתו מעט יותר פאסיבית בקטע הזה, היא לא תחליף אוטו אלא אם הוא יציע את זה. וגם אם כן, אז תמיד אפשר לחרטט אותה "מה, אוטו חדש, לא נקנה מערכת סטריאו לאוטו כמו שצריך? עולה 3,000 " (בפועל תקנה ב-1,000 - הנה לך עוד חודשיים של זיונים). אגב, גם קולנוע ביתי יכול להיות פתרון טוב. בקיצור, כל דבר שנחשב "שיגעונות גבריים" גרידא, יכולים להוות מכבסת כסף לצורך העניין הזה: רכבים, קולנוע ביתי, שעונים, טוטו וכו'.

בחזרה למעלה
מר-חיב צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט מר-חיב ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-01-/2011 בשעה 12:47
או כמוני ,,בגלל ה"משכורת המנופחת " שלי , אני נאלץ לעשות עבודות קטנות לאנשים המבוגרים אצלנו ,,,,בד"כ מדובר בגינון  קל
ולפעמים קצת תיקונים בד"כ תיקוני חשמל קטנים.
"50 פה 50 שם" והופ יש לי 200-300 שקל , שחוץ מאותם מבוגרים אף-אחד לא אמור לדעת שיש לי בכיס 300 ש"ח
הכוונה תעשה עבודות קטנות מהצד (גם לתקן מחשב לשכן/חבר בסכום סימלי זו הכנסה ) ,,או הפוך תבקש ממשהו שיעשה לך  עבודה
כשהתשלום בפועל , יהיה נמוך(תסכם כך עם אותו אדם) ממה שתעדכנו את האישה ,,,תסכם לידה בכ200 ש"ח יותר כשבנייכם
התשלום בפועל יהיה 200 פחות.
וכך יש לך 200-500 ש"ח "מיותרים"
בלה -בלה - בלה!!!Wacko 
בחזרה למעלה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד
פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט ערבה אנושית ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 20/-01-/2011 בשעה 13:58

אישתו מעט יותר פאסיבית בקטע הזה, היא לא תחליף אוטו אלא אם הוא יציע את זה. וגם אם כן, אז תמיד אפשר לחרטט אותה "מה, אוטו חדש, לא נקנה מערכת סטריאו לאוטו כמו שצריך? עולה 3,000 " (בפועל תקנה ב-1,000 - הנה לך עוד חודשיים של זיונים). אגב, גם קולנוע ביתי יכול להיות פתרון טוב. בקיצור, כל דבר שנחשב "שיגעונות גבריים" גרידא, יכולים להוות מכבסת כסף לצורך העניין הזה: רכבים, קולנוע ביתי, שעונים, טוטו וכו'.

לו היתי אישה לגבר עם כול כך הרבה שגעונות הייתי מעדיפה לילך כבר לזונות
בחזרה למעלה
abc123 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 02/-09-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט abc123 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 21/-01-/2011 בשעה 18:14
אני חייב להתרשם ולציין שקיבלתי פה כמה רעיונות לא רעים.
מכיוון שיש לי רכב חברה ודלקן , אני לא יכול להשתמש בשום תרוץ שקשור לרכב.
אני נוסע כמה פעמים בחודש לצפון או לדרום מושך כסף ומכין תירוץ (הלוואתי לחבר , אכלתי בחוץ וכו').
בנתיים זה עובד

בחזרה למעלה
tuli007 צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 31/-01-/2010
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט tuli007 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-01-/2011 בשעה 15:52
חברים יקרים
אדם זקן שראה דבר או שנים בחיים סיפר לי את המשל הבא

ההבדל בין אומץ לביצים

יש הבדל בין אומץ וביצים. כולנו שמענו על אנשים שיש להם אומץ
או ביצים. אך האם יודעים ממש את ההבדל ביניהם ?
במאמץ לידע אתכם, הנה ההגדרות:
אומץ – זה כשאתה חוזר הביתה מאוחר בלילה, לאחר בילוי עם החברים, אשתך מחכה לך עם מטאטא, ויש לך את האומץ לשאול אותה:
"האם את עדיין מנקה, או את עפה לאיזשהו מקום?

ביצים – זה כשאתה חוזר הביתה מאוחר בלילה, לאחר בילוי עם חברים, נודף ריחות של בושם חזק, ובירה, ליפסטיק מרוח על צווארון החולצה, טופח לה על התחת, ויש לך ביצים לומר לה
: את הבאה בתור שמנמונת!!
אני מקווה שהובהר לכם הבלבול בין בהגדרות.
למעשה אין הבדל בתוצאות.
תוצאות שניהם הוא מוות
בחזרה למעלה
verble צפה בגלילה למטה

פורום סקס

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט verble ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 27/-01-/2011 בשעה 16:25
במקור פורסם על ידי tuli007

יש הבדל בין אומץ וביצים. כולנו שמענו על אנשים שיש להם אומץ
או ביצים. אך האם יודעים ממש את ההבדל ביניהם ?
במאמץ לידע אתכם, הנה ההגדרות:
אומץ – זה כשאתה חוזר הביתה מאוחר בלילה, לאחר בילוי עם החברים, אשתך מחכה לך עם מטאטא, ויש לך את האומץ לשאול אותה:
"האם את עדיין מנקה, או את עפה לאיזשהו מקום?

ביצים – זה כשאתה חוזר הביתה מאוחר בלילה, לאחר בילוי עם חברים, נודף ריחות של בושם חזק, ובירה, ליפסטיק מרוח על צווארון החולצה, טופח לה על התחת, ויש לך ביצים לומר לה
: את הבאה בתור שמנמונת!!
אני מקווה שהובהר לכם הבלבול בין בהגדרות.
למעשה אין הבדל בתוצאות.
תוצאות שניהם הוא מוות

צחוקצחוקצחוק
בחזרה למעלה
dayyag1 צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 26/-01-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט dayyag1 ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2011 בשעה 17:11
הנה רעיון שעוד לא הצלחתי לממש
בבנק הדואר יש כרטיס אשראי ויזה זמניים, ללא צורך בחשבון בנק.
אתה טוען כסף לכרטיס אשראי ומושך מתי שצריך
בחזרה למעלה
Shrek צפה בגלילה למטה

אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Shrek ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-05-/2011 בשעה 20:10
ומה זה נותן?
אם יש לך מזומן אתה כבר יכול להשתמש בו.

בחזרה למעלה
חר חרמני צפה בגלילה למטה

פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 04/-08-/2009
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט חר חרמני ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 17/-05-/2011 בשעה 12:53
אתם צריכים שיגרה
אם נגיד שאוכל עולה 40 ובמקור 30
אתה גם יכול לאוחל ממתקים פה ושם
תוסף דלק לתדלוק
פגישה עם חבר ולאחול במסעדת בשרים או משהו קצת יקר( בלי ללכת לחבר)

לא חסרים שטויות
בחזרה למעלה
Dickenson צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 17/-09-/2014
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט Dickenson ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 16/-08-/2015 בשעה 10:48
ואין מקומות שניתן להשתמש בכרטיס אשראי?
בחזרה למעלה
vnauyy צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-08-/2014
מיקום/איזור: צפון
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט vnauyy ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-09-/2015 בשעה 11:53
פשוט ביותר

יש שלושה חשבונות   שונים
לה יש   חשבון   שלה
לך   יש   חשבון שלך
מה שהיה שהיתם לפני חתונה
ואז   הגיע חינה וחתונה
דירה   משכנתא   ועוד שניים שלושה ילדים
בשלב אחרי חתונה יש חשבון משותף
אתה וההורים שלך הבאתם לדירה המשותפת לצורך הענין   200 ל500 אלף
והיא הביאה משהו דומה
השלב הקריטי לפני   שעושים   חשבון משותף
כמה חסכתם ברווקות
או כמה יורשים יש לדירה של הסבא וסבתא
אני מראש יש לנו חשבונות   נפרדים
היא עושה   במשכורת   שלה מה שהיא רוצה
אילת וים המלח בגדים לילדים
אני בחשבון שלי   משלם את הבית והילדים
בלי משכנתא ושכר דירה
עכשיו יש כסף תמיד מההורים של שני הצדדים
במידה והלכת לחודש בצוק איתן תוכל לקבל 5000 שח מענק
לחשבון שלך זה יכול משמעותי לתת מענה לחודשיים
הבעיה שאנחנו לא עובדים   בהייטק
משכורות   של   10 8
וזה שום דבר
שועל
בחזרה למעלה
vnauyy צפה בגלילה למטה
משתמש חדש בפורום סקס

משתמש חדש בפורום סקס
פורום סקס

הצטרף / הצטרפה: 29/-08-/2014
מיקום/איזור: צפון
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט vnauyy ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 09/-09-/2015 בשעה 12:03
הפתרון המושלם
לא עושים חשבון משותף ברגע שעולה הרעיון
היא מביאה   700 אלף
ואתה רק 300 אלף
עם מתגרשים
הכסף של הורים הולך
שועל
בחזרה למעלה
שלמה המלך צפה בגלילה למטה
מדווח סקס תורם עם עתיד

מדווח סקס תורם עם עתיד

הצטרף / הצטרפה: 15/-11-/2014
מיקום/איזור: ראשון לציון
אפשרויות הודעה אפשרויות הודעה   ציטוט שלמה המלך ציטוט  שליחת תגובההגב קישור ישיר להודעה זו פורסם: 03/-08-/2016 בשעה 10:21

חחחח זה הדבר הטוב ביותר ששמעתי מוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייהמוחא כפייה

וַיִּתֵּן אֱלֹהִים חָכְמָה לִשְׁלֹמֹה, וּתְבוּנָה הַרְבֵּה מְאֹד, וְרֹחַב לֵב כַּחוֹל אֲשֶׁר עַל שְׂפַת הַיָּם.
בחזרה למעלה
 שליחת תגובה שליחת תגובה עמוד  12>

קפיצה לפורום הרשאות פורום צפה בגלילה למטה

Web Wiz Heb - מערכת פורומים בעברית גרסה 2.00
תרגום עברי באדיבות ניר אדר ו-קידום אתרים
Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.65
Copyright ©2001-2010 Web Wiz